Karta Binance Visa jest już dostępna dla użytkowników europejskich

Podobała ci się treść? Podziel się tym

Kliknij aby udostępnić na Twitterze (otwiera się w nowym oknie)Kliknij aby udostępnić na Facebooku (otwiera się w nowym oknie)Kliknij aby udostępnić na LinkedIn (otwiera się w nowym oknie)Kliknij aby udostępnić na WhatsApp (otwiera się w nowym oknie)Kliknij aby udostępnić na Telegramie (otwiera się w nowym oknie)Kliknij aby udostępnić na Skype’ie (otwiera się w nowym oknie)
Jedno zdjęcie

Mieszkańcy Unii Europejskiej (UE), będą teraz mogli korzystać z kart debetowych Binance’a Visa. W swoim wpisie opublikowanym na blogu firma zaproponowała szczegóły dotyczące tego nowego okna płatności, które będzie dostępne dla mieszkańców strefy euro.

Wyjaśniono m.in., że korzystając z nich, użytkownicy będą mogli otrzymać zwrot do 8% za każdy zakup. Jest to, jak podkreśla artykuł, firma, która ma największe korzyści z refundacji dla swoich użytkowników.

Ważnym aspektem uzupełniającym zalety karty Binance Visa jest fakt, że wniosek, utrzymanie i opłaty za jej użytkowanie są całkowicie bezpłatne. Wszystko to, jak wskazano, dla użytkowników należących do Unii Europejskiej.

Binance i Visa współpracują z nową kartą debetową

Należy wziąć pod uwagę, że ten sojusz między tymi dwoma firmami był jednym z najważniejszych wydarzeń dla kryptomanii. W tym czasie CryptoTrend przekazał wszystkie szczegóły dotyczące tej inicjatywy. Teraz, to pokazuje jego ekspansję.

Karta Binance Visa działa jak każda inna karta debetowa. Podstawowa różnica polega na tym, że dzięki niej można handlować walutami cyfrowymi.

Niektóre z kryptograficznych walut, które mogą być używane to BTC, BNB, SXP i BUSD. W przypadku walut kryptograficznych ważne jest to, że wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty Visa, karta ta może być używana z cyfrowymi monetami.

Inne linki
Kolejną nową cechą tych kart jest to, że zostały one ostatnio powiązane z innymi usługami płatności elektronicznych. Na przykład, w Google Pay i Samsumg Pay, wyjaśnia notatkę.

Oznacza to, że tak jak rozszerza się zakres użyteczności wizy, tak samo rozszerza się zakres walut kryptograficznych. W ten sam sposób, stawki za korzystanie z tych usług są bezpłatne.

Z drugiej strony, istnieje wirtualna karta debetowa, która „będzie dostępna do użytku po wykonaniu aplikacji“.

Zwroty za zakupy dokonane za pomocą kart Visa Binance’a będą zależały od ilości BNB, które europejscy użytkownicy posiadają na swoim koncie. Źródło: Binance.com
Refundacja za zakupy dokonane za pomocą kart Binance Visa będzie zależała od kwoty BNB, którą europejscy użytkownicy posiadają na swoim koncie. Źródło: Binance.com
Sposoby zarabiania na monety kryptońskie w Binance, które nie wiążą się z handlem
Transformacja w fiata
Jedną z najważniejszych cech tych kart debetowych Binance Visa jest to, że przekształcają one saldo w fiat. Innymi słowy, kiedy użytkownik posiadający środki w Bitcoin lub innej walucie kryptograficznej dokonuje zakupu za pomocą karty, jego saldo kryptograficzne jest automatycznie zamieniane na lokalne pieniądze.

Ten nowy fakt pozwala na używanie karty Binance w 600 milionach miejsc na całym świecie, gdzie akceptowana jest Visa. Konwersja ta odbywa się za pomocą technologii Swipe, która pozwala na „beztarciowe korzystanie z urządzenia przez handlowców“.

Jeśli chodzi o zwroty, o których mowa powyżej, zależą one od wielkości zakupu i kwoty BNB, jaką europejscy użytkownicy posiadają na swojej karcie. Innymi słowy, im wyższa jest kwota BNB, tym wyższa jest rekompensata.

Binance odchodzi od swojego historycznego maksimum
Dane, które należy wziąć pod uwagę
Karta Binance Visa może być używana w ponad 600 milionach miejsc na całym świecie.
Użytkownicy strefy euro mogą korzystać z tych kart debetowych i otrzymać do 8% zwrotu pieniędzy za swoje zakupy.
Za pomocą kart Visa Binance’a można handlować głównymi walutami kryptograficznymi, takimi jak Bitcoin, BUSD, SXP i BNB.
Mechanizm Swipe stoi za impetem tych kart debetowych.
Wiarygodne źródła
Informacje zawarte w tej treści zostały zaczerpnięte z wiarygodnych źródeł wymienionych poniżej:

1- Profesjonalna obsługa treści przez autorów CryptoTrend.
2- Źródła zewnętrzne: Binance.com i Swipe.io